16.09.2005 :: 19:20
no cush dawno nie pisalam ale teraz wlasnie, right now zobaczylam ze adres mojego pieknego bloga znajduje sie na oficjalnej stronie 2a wiec musze sie postarac beda to ogladac MILIONY wiec u mnie wszystko dobrze, ale najwazniejsza wiadomoscia jest ze Koraaaas z naszej cudownej klasy ma dzisiaj imieninki wiec Korasie - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!! zdrofka szczescia pomyslnosci zreszta i tak tego nie przeczytasz no nie wazne jestem dzisiaj baaaardzo szczesliwa bo gadalam z Basienka moja kochana :* i ona oczywiscie poprawila mi humorek Basienko I loff you :* a tak poza tym czajcie jazde dzisiaj na legalu przyjezam na petle gorczynska (wracalam ze szkoly) i taka cala hepi ze juz likendzik wsiadam do 75... i zgadujcie kto tam siedzi?? TAK!!! DODA znaczy sie, nasza wychowawczyni no bo ona jechala tym samym autobusem co ja bo jej L-ka uciekla no i jej opowiadalam jak to Kamyk z nami wyjazdy robil, i wychodzil z nami do Dynamiksu itp... a ona powiedziala ze tez nam planuje robic jednodniowe wyjscia bomba nie?? no i sobie poplotkowalysmy ona w sumie fajna jest strasznie ale do Kamcia nie ma porownania... ale stara sie kobita no...